Už viac ako 100 rokov sa naša rodina venuje nábytkárskemu umeniu. V piatich predajniach Wanat ponúkame zariadenie interiéru podľa vlastného návrhu a moderný nábytok od tých najlepších poľských výrobcov.

Prvá stolárska dielňa našej rodiny vznikla v roku 1905. Postupne sme sa špecializovali na navrhovanie a výrobu zariadenia interiérov. V 70. rokoch sme otvorili predajňu v obci Woźniky pri Čenstochovej. Riadili sme sa jednoduchou zásadou: dodávať výrobky a služby svetovej kvality. Dnes spoločnosť Meble Wanat pôsobí v celom Poľsku. Prevádzkujeme päť predajní s nábytkom v celej krajine. Ponúkame sedacie súpravy, nábytok do obývacej izby, nábytok do spálne, jedálne a kancelárie.

Dnes spoločnosť Meble Wanat pôsobí v celom Poľsku. Prevádzkujeme päť predajní s nábytkom v celej krajine. Ponúkame sedacie súpravy, nábytok do obývacej izby, nábytok do spálne, jedálne a kancelárie.

Komfort, štýl a trvácnosť

V našom katalógu nájdete nábytok od spoločnosti Wanat, ale tiež starostlivo vybrané kolekcie najlepších poľských výrobcov. Ponúkame moderný aj klasický nábytok. Vyrábame ho z vysokokvalitných prírodných materiálov, vďaka čomu vydrží vo výbornom stave po dlhé roky.

Snažíme sa, aby celý nábytok z našej ponuky presviedčal komfortom a uchvacoval dizajnom. Neustále rozširujeme sortiment a ponúkame časové akcie – takže pravidelne navštevujte našu stránku.

Naši konzultanti Vás vždy podporia pri výbere nového nábytku. Realizujeme objednávky podávané e-mailom a telefonicky. Tešíme sa na vašu návštevu v predajniach Meble Wanat vo Woźnikoch pri Čenstochovej, vo Varšave, Katoviciach, Toruni a Poznani.